POWER PLATE

Power Plate® je prvotřídní vibrační zařízení, které přináší nový rozměr do kondičního cvičení a wellness pro všechny věkové kategorie, životní styly a tělesné schopnosti. Využívá princip Acceleration Training™ ke stimulaci přirozené odezvy organismu na vibrace.

Výhody Powerplate

Čím rychlejším a hektičtějším tempem ubíhají naše životy, čím více jsme vystavováni stresu v práci, ale i při běžném nakupování či starání se o rodinu, tím méně si nacházíme času na udržení zdraví a dobré kondice. Jen málo lidí je schopno dostatečně a pravidelně cvičit.

Co je na přístroji Power Plate® vlastně tak zajímavého a zázračného? Cvičení na strojích Power Plate® se stává v poslední době velkým hitem. Pro spoustu sportovců, k nimž patří Rafael Nadal, Serena Williams, Nikola Sudová, a celebrit se tyto stroje staly nedílnou součástí jejich kondiční přípravy, resp. péče o vlastní zevnějšek. Cvičí na něm i Madonna, Brad Pitt, Clint Eastwood, Sting, Claudia Schiffer, Heidi Klum, Kylie Minogue a mnoho dalších, včetně těch českých.

Power Plate® nabízí novou metodu péče o fyzické zdraví uživatelům v každém věku, s rozdílnou úrovní fyzické zdatnosti a s různým životním stylem. Uspokojí potřeby nejen profesionálních sportovců, milovníků fitness, ale i individuálních uživatelů.

Místo obvyklých 60-90 minut, strávených v posilovně střídáním cviků na více strojích, cvičíte na přístroji Power Plate® jen 30 minut, takže se jedná o velkou časovou úsporu.

Navíc při cvičení na přístroji Power Plate® tělo zapojuje mnohem více svalových vláken ve správný čas, ve správném pořadí a se správnou rychlostí, než při běžném cvičení.

Účinky Power Plate:

- redukce celulitidy
- síla a lepší svalová výkonnost
- lepší flexibilita svalů
- zlepšení krevního oběhu
- hladší kůže
- posílení metabolismu
- zlepšení fyzické kondice
- přirozené zlepšení výroby růstového hormonu
- lepší flexibilita a uvolnění svalů
- útlum bolesti
- posílení kostní hmoty
- zlepšuje lymfatický systém
- minimální pnutí šlach a kloubů
- prevence po úrazech pomocí masáží

BODYTEC

EMS trénink neboli elektro-myo-stimulace je posilovací metoda založená na slabých a správně nasměrovaných elektrických impulsech, které vyvolávají stahy svalstva.

Tréninková jednotka je velmi krátká a není třeba trénovat často, díky tomu si EMS oblíbili časově zaneprázdnění zájemci o fitness i vrcholoví sportovci, kteří potřebují maximálně efektivní trénink.

Trénovaná osoba provádí jednoduché doprovodné pohyby, proto je elektro stimulace vhodná i pro netrénované, rekonvalescenty, seniory a lidi s pohybovým omezením.

Účinky jsou srovnatelné s plnohodnotným tréninkem – dochází k nárůstu svalové hmoty a silových schopností, po tréninku se dostavuje pocit euforie.